iMATCH BABOR turnyras subūrė 400 teniso mėgėjų

iMATCH BABOR turnyras subūrė 400 teniso mėgėjų nuotrauka

iMATCH BABOR turnyras subūrė 400 teniso mėgėjų

Šį savaitgalį Teniso erdvėje vyko tęstinių rudens teniso varžybųi MATCH BABOR finalas, kuriame varžėsi stipriausi žaidėjai, įveikę ankstesnius etapus ir atkeliavę iki paskutiniojo, viską vainikavusio TOP 4 turnyro.

Smagu, kad vis daugiau žmonių ima raketes, propaguoja aktyvų laisvalaikį ir noriai dalyvauja turnyruose. Šių metųrudens tęstinis turnyras subūrė beveik 400 teniso mėgėjų“, džiaugiasi renginio organizatorė, sporto varžybų platformos iMATCH įkūrėja Renata Žalėnienė.

MARGA TENISO ENTUZIASTŲ BENDRUOMENĖ

Renginį organizavo sporto varžybų platforma iMATCH, o prie turnyro prisidėjo ir generalinė rėmėja – kosmetikos kompanijaBABOR, puikiai žinoma šios srities profesionalams.

iMATCH BABOR – tęstinis turnyras, trukęs tris mėnesius. Toks formatas žaidėjams patogus tuo, kad jie tarpusavyje gali suderinti mačo vietą bei laiką ir žaisti tada, kai jiems tinkamiausia.

iMATCH tęstiniai turnyrai, startavę 2015-aisiais, per laiką išaugo iki margos teniso entuziastų bendruomenės, kurią sudaro įvairių lygių žaidėjai: nuo pradedančiųjų, raketę laikančių vos metus, iki stiprių bei patyrusių tenisininkų. Į keturias skirtingų lygių kategorijas (Light, Middle, Advanced ir Masters) suskirstyti dalyviai varžėsi moterų, vyrų bei mišrių dvejetų ir moterų bei vyrų vienetų turnyruose.

TENISO BENDRAMINČIŲ ŠVENTĖ

Vienas iš nuolatinių žaidėjų – verslininkas Juozas Olekas, savaitgalį iMATCH BABOR finale užėmęs 3 vietą vyrų dvejetų Middle grupėje. „Ši bendruomenė, kurios narius jau drąsiai galiu vadinti draugais, taip palaikė visus dalyvaujančius ir mane užkabino, kad neįsivaizduoju, kaip galėčiau praleisti nors vieną turnyrą. Kiekvienas mačas – pamoka, patirtis, kova“, – sako J. Olekas.

iMATCH turnyrų dalyvius vienija mačuose patiriamas jaudulys, adrenalino pojūtis, bendraminčių palaikymas ir galimybė dalintis įspūdžiais. Tai – proga ne tik pasivaržyti, bet ir patirti tikrą teniso šventę.

Mano manymu, šie turnyrai išsiskiria nuoširdžia atmosfera, sklandžia organizacija ir visuomet puikiais prizais“, – kalbaadvokatas Mantas Mikalopas, toli gražu ne pirmą kartą dalyvaujantis iMATCH varžybose. Jo nuomone, įsitraukimas į turnyrus suteikia puikią galimybę vertinti pergales ir mokytis iš pralaimėjimų. Tačiau šį sykį Mantui pralaimėti neteko – jiedu su sužadėtine Domante nugalėjo varžovus mišrių dvejetų Middlegrupės turnyre.

Verslininkas Mindaugas Brazdeikis, vyrų vienetų turnyro Middlegrupės finalininkas, juokauja, kad jei nebūtų teniso turnyrų, treneriai neturėtų darbo: „Lieti prakaitą vienam užsidarius salėje? Nebūtų labai įdomu… Visas gyvenimas juk vyksta turnyruose, kur veikia jaudulys, azartas, žiūrovai…“

MOTYVUOJA GALIMYBĖ TOBULĖTI

Šis turnyras vyksta trimis etapais. Pirmajame etape varžomasi grupėse, antrasis etapas – atkrintamasis, o trečiasis – finalinis TOP 4 turnyras, į kurį patenka keturi stipriausi žaidėjai arba poros iš kiekvieno lygio. Iš viso iMATCH rudens tęstiniame dvejetų turnyre buvo sužaista daugiau nei 900 mačų, apdovanota 110 dalyvių, iškovoti 24 čempionų titulai.

Verslininkas Aurimas Zimnickas su žmona Olesia – stipriausios mišrių dvejetų Hard grupės nugalėtojai. Sutuoktiniai neabejoja: galima puikiai žaisti treniruotėse ar mačuose su draugais, tačiau varžybose atsiradusios nestandartinės situacijos – kas kita: reaguodami į jas, žaidėjai mokosi kontroliuoti emocijas ir daugiau pasiekia.

Noras tobulėti yra viena svarbiausių varomųjų jėgų, į turnyrus traukianti net ir mėgėjus, žaidžiančius tiesiog savo malonumui.

Atrodo, galėtum žaisti vien draugiškus mačus, bet teniso mėgėjams labai svarbūs ir tokie renginiai. Besivaržydamas pasitikrini tai, ko išmokai, pasižiūri į geriau žaidžiančius, o po to su didesne ugnele sportuoji toliau, nes tobulėti visada yra kur“, teigia gydytoja odontologė Ilma Mikelionienė, drauge su vyru pelniusi vicečempionų titulą mišrių dvejetų turnyre Middle grupėje.